Bakırköy Otelleri 

Bakırköy Otelleri işletmesi  Zeytinlik Mah. Ömer Naci Sokak No:25 Bakırköy/İstanbul adresinde hizmet veriyor.  Tel :+90 212 543 88 66

Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otelleri bilindiği üzere bölgenin  turizm konusunda yadsınamaz seviyede ziyaretçi  potansiyeli vardır. Bakırköy Oteli bulunduğu merkezi konum sebebiyle bu ziyaretçi kitlesinin büyük bir bölümünü ağırlamaktadır. Bakırköy Semtinin İstanbul merkezi konumunda olması hava limanı vb. Alanlara ulaşım kolaylığı sayesinde Otel hizmetleri için kusursuz bir bölgedir. Bakırköy Otel işletmesi olarak bizler uzun yıllardır sizlerle beraberiz. Deneyin sizde Bakırköy Otelleri arasında kusursuz biçimde sağladığımız hizmetler ile bizi favori listenize yazacaksınız.

Bakırköy Oteller

Bakırköy Otel - Double RoomBakırköy Oteller yada diğer ismiyle Bakırköy Otelleri işletmemiz sizlerin ihtiyaçlarını düşünerek sizlere konforlu konaklama sunma çabası içerisindeyiz. Yorucu iş gezilerinden sonra iyi bir dinlence olan Bakırköy Otel yıllara dayanan tecrübesi ile sizlerin ihtiyaçlarını hedefliyor. Odanız içerisinde gereksinim duyabileceğin hemen her şey ile sizleri ağırlıyoruz. Uçağınız gece saatlerinde ve konaklama alanına ihtiyacınız oluştu  Bakırköy Otel Konumu itibarı ile 24 saat aktif bölgede toplu taşıma imkanlarından yararlanabilir yine 24 saat hizmet veren Otelimizde konaklayabilirsiniz.

Bakırköy Oteli

Bakırköy OtelBakırköy Oteli , Otelimizde sizlere vaat ettiğimiz bir çok hizmetin yanı sıra durumu şu şekilde özetlemek mümkün. İstanbula ziyaret için geldiniz ve kalacak yer ihtiyacınız var, İşte tam burada Bakırköy Oteli tercihiniz olmalı çünkü sizlere ev konforunda hizmet sağlıyoruz.
Özel olarak dizayn edilmiş suit odalarımız ile  evinizde gibi hissedeceksiniz üstelik tüm oda seçeneklerimiz de enfes sabah kahvaltısı fiyatlara dahil. Rezervasyon yapmak için harekete geçin. Bakırköy Oteli sizlerin rahatını ve huzurunu sağlamak için Profesyonel olarak yetiştirilmiş teknik personeli ile hizmetinizdeyiz. Üstelik ücretsiz ütü hizmetimiz ile sabah yetişmeniz gereken toplantınıza yada gezi planınıza kırışık elbise ile gitmeyeceksiniz. otelimiz tamamen sizin rahatınıza odaklı olarak sizleri ağırlıyor iddia ediyoruz bizden vaz geçemeyeceksiniz.

Bakıröy Otel

Bakırköy OteliBu isme resmi olarak sahip olan dinlencemiz, Evet evet o meşhur bakırköy otel bize ait hemde kurulduğu günden bu yana sizlerin konforundan taviz vermeden her gün üstüne koyarak çıtasını seviye seviye arttıran işletmemiz yenilendi.  Mükemmelliyetçi çalışma presipleri Bakırköy oteli diğer işletmelerden ayıran en büyük özelliklerden, Aileniz ile rahatlıkla kalabileceğiniz huzur dolu bir ortam sağlıyoruz. Eşiniz Fanatik mi ? Bakırköy’de bulunan otelimiz de ücretsiz olarak takımının maçlarını takip edebilir. Açık alanda kahve içmek istiyorsunuz otantik olarak tasarlanan arka bahçemizde mini cafe olarak dizayn edilmiş alanımızı kullanabilirsiniz.
Her oda da bulunan  LCD tv ile yüzlerce uydu kanalına sahip  odalarımız minibar wifi vb. hizmetleri misafirlerimize sağlıyoruz.