Bakırköy Otel | Bakırköy Otelleri Hakkında

Bakırköy Otel | Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otelleri, Güvenle ve huzurla kalabileceğiniz istanbulun en merkezi noktalarından bakırköy’de hizmet vermektedir. Bakırköy Otel Atatürk havalimanına 5 dk. Acıbadem hastanesine 2 dk. İstanbul caddesi capacity alışveriş merkezine 2 dk. Tren istasyonuna 3 dakika, dadyan kilisesi yanında, sahile 2 dk. metrobüs istasyonuna 2 km mesafededir. Otelimiz bulunduğu mevki olarak eğlence yerleri, avmler toplu taşıma araçlarının merkezi konumundadır.
Sizlerde ev konforunda konaklama ve size özel odalar ile Bakırköy’de bulunan otelimizde konaklamak isteyeceksiniz. İş programı için yahut kısa bir tatil ziyareti istanbul’a geldiniz Evinizden hiç ayrılmamış gibi sizlere konfor sunuyoruz. Aileniz ile birlikte kalabileceğiniz suit oda seçeneğimiz tam size göre

Bakırköy Otelleri – Bakırköy Otel

Hadi ne duruyorsunuz hemen rezervasyon yaparak yerinizi ayırın. Bakırköy Otel ayrıcalıkları ile sizleri davet ediyor.

Bakırköy Otel - Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otel – Bakırköy Otelleri

Bakırköy Otelleri Videolar

Bakırköy Otel ve Bakırköy Otelleri Hizmetleri Hakkında

Bakırköy Otelleri

Bakırköy Meydan’da bulunan Otelimizin Odaları Her yıl yeniden dizayn edilerek sizlere daha modern ve konforlu konaklamalar sunmak için yenilenir.
Odalarımıza mutlaka haşerelere karşı ilaçlama ve temizlik işlemleri uzman personel tarafından sağlanır, Siz konaklamaya devam ederken dahil olmak üzere talep doğrultusunda Yatak Çarşaflarınız değiştirilir.
Odalarımızda ses Yalıtımı yapıldığı için Minimum sessizlik ortamında konforla kalırsınız. Bakırköy Otel olarak 10.yıl’ı aşkın süredir sizlere Koşulsuz hizmet anlayışı ile hizmet veriyoruz. Siz değerli misafirlerimiz 2018 Yılında’da Bizleri tercih etmeniz bizler için Gurur Kaynağıdır.

Bakırköy Otel

Müşteri Memnuniyeti bizler için her zaman en başta olmuştur. Siz değerli konuklarımızın rahat etmesi  ve tekrar bizleri tercih etmesi bizler için çok önemlidir. Bu  sebepten ötürü 2008 yılından bu yana %100 Müşteri memnuniyeti prensibi ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Sizin konforunuz bizim huzurumuzdur.